Το πρόγραμμα της Α2 του Πόλο των ανδρών

Ανακοινώθηκε σήμερα το πλήρες πρόγραμμα της α’ φάσης της Α2 του Πόλο των ανδρών

Σε δύο ομίλους θα πραγματοποιηθεί η α’ φάση της Α2 του πόλο των ανδρών. Ο Πανιώνιος θα παίξει στον Βόρειο όμιλο με τους Άρη, Ν.Ο Πατρών, Ν.Ο Λάρισας, ΠΑΣ Φοίβος, Νηρέας Γέρακα, Ν.Ε Πατρών και ΟΥΚ Βόλου.

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα και των δύο ομίλων:

Βόρειος Όμιλος

1η Αγωνιστική / 8η Αγωνιστική (9/12/2018 – 24/02/2019)

Άρης – Πανιώνιος

ΝΟ Πατρών – ΝΟ Λάρισας

ΠΑΣ Φοίβος – Νηρέας Γέρακα

ΝΕ Πατρών – ΟΥΚ Βόλου

2η Αγωνιστική / 9η Αγωνιστική (16/12/2018 – 10/03/2019)

Άρης – ΠΑΣ Φοίβος

Πανιώνιος – ΟΥΚ Βόλου

ΝΟ Λάρισας – ΝΕ Πατρών

Νηρέας Γέρακα – ΝΟ Πατρών

3η Αγωνιστική / 10η Αγωνιστική (05/01/2019 – 17/03/2019)

ΟΥΚ Βόλου – ΝΟ Λάρισας

ΝΕ Πατρών – Νηρέας Γέρακα

ΠΑΣ Φοίβος – Πανιώνιος

ΝΟ Πατρών – Άρης

4η Αγωνιστική / 11η Αγωνιστική (13/01/2019 – 07/04/2019)

Νηρέας Γέρακα – ΟΥΚ Βόλου

Άρης – ΝΕ Πατρών

ΠΑΣ Φοίβος – ΝΟ Πατρών

Πανιώνιος – ΝΟ Λάρισας

5η Αγωνιστική / 12η Αγωνιστική (27/01/2019 – 14/04/2019)

ΝΕ Πατρών – ΠΑΣ Φοίβος

ΝΟ Πατρών – Πανιώνιος

ΟΥΚ Βόλου – Άρης

ΝΟ Λάρισας – Νηρέας Γέρακα

6η Αγωνιστική / 13η Αγωνιστική (03/02/2019 – 08/05/2019)

ΝΟ Πατρών – ΝΕ Πατρών

Πανιώνιος – Νηρέας Γέρακα

Άρης – ΝΟ Λάρισας

ΠΑΣ Φοίβος – ΟΥΚ Βόλου

7η Αγωνιστική / 14η Αγωνιστική (10/02/2019 – 12/05/2019)

Νηρέας Γέρακα – Άρης

ΝΟ Λάρισας – ΠΑΣ Φοίβος

ΟΥΚ Βόλου – ΝΟ Πατρών

ΝΕ Πατρών – Πανιώνιος

 

Νότιος Όμιλος

1η Αγωνιστική / 8η Αγωνιστική (9/12/2018 – 24/02/2019)

ΟΦΗ – Παναθηναϊκός

ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΕ Χαϊδαρίου

Δελφίνια Μεταμόρφωσης – ΑΟΝΣ Μίλων

ΝΟ Ρεθύμνου – Ηλυσιακός

2η Αγωνιστική / 9η Αγωνιστική (16/12/2018 – 10/03/2019)

ΟΦΗ – Δελφίνια Μεταμόρφωσης

Παναθηναϊκός – Ηλυσιακός

ΑΕ Χαϊδαρίου – ΝΟ Ρεθύμνου

ΑΟΝΣ Μίλων – ΓΣ Ηλιούπολης

3η Αγωνιστική / 10η Αγωνιστική (05/01/2019 – 17/03/2019)

Ηλυσιακός – ΑΕ Χαϊδαρίου

ΝΟ Ρεθύμνου – ΑΟΝΣ Μίλων

Δελφίνια Μεταμόρφωσης – Παναθηναϊκός

ΓΣ Ηλιούπολης – ΟΦΗ

4η Αγωνιστική / 11η Αγωνιστική (13/01/2019 – 07/04/2019)

ΑΟΝΣ Μίλων – Ηλυσιακός

ΟΦΗ – ΝΟ Ρεθύμνου

Δελφίνια Μεταμόρφωσης – ΓΣ Ηλιούπολης

Παναθηναϊκός – ΑΕ Χαϊδαρίου

5η Αγωνιστική / 12η Αγωνιστική (27/01/2019 – 14/04/2019)

ΝΟ Ρεθύμνου – Δελφίνια Μεταμόρφωσης

ΓΣ Ηλιούπολης – Παναθηναϊκός

Ηλυσιακός – ΟΦΗ

ΑΕ Χαϊδαρίου – ΑΟΝΣ Μίλων

6η Αγωνιστική / 13η Αγωνιστική (03/02/2019 – 08/05/2019)

ΓΣ Ηλιούπολης – ΝΟ Ρεθύμνου

Παναθηναϊκός – ΑΟΝΣ Μίλων

ΟΦΗ – ΑΕ Χαϊδαρίου

Δελφίνια Μεταμόρφωσης – Ηλυσιακός

7η Αγωνιστική / 14η Αγωνιστική (10/02/2019 – 12/05/2019)

ΑΟΝΣ Μίλων – ΟΦΗ

ΑΕ Χαϊδαρίου – Δελφίνια Μεταμόρφωσης

Ηλυσιακός – ΓΣ Ηλιούπολης

ΝΟ Ρεθύμνου – Παναθηναϊκός