Στον 8ο όμιλο του Κυπέλλου Ελλάδος ο Πανιώνιος

Η ΚΑΕ Πανιώνιος κυκλοφόρησε τα διαρκείας για την νέα χρονιά 2018-2019
17 Σεπτεμβρίου 2018
Το πρώτο φιλικό δίνει ο μπασκετικός Πανιώνιος αύριο με τον Προμηθέα
18 Σεπτεμβρίου 2018

Έγινε σήμερα η κλήρωση του Κυπέλλου Ελλάδος στην φάση των ομίλων, όπου ο Πανιώνιος μπήκε ως επικεφαλής στον 8ο όμιλο

Η κλήρωση του Κυπέλλου Ελλάδος βρήκε τον Πανιώνιο στην φάση των ομίλων να κληρώνεται με τους, Λάρισα, Απόλλων Πόντου και Ηρόδοτο. Το πρώτο παιχνίδι είναι στην Νέα Σμύρνη με την Λάρισα. Την δεύτερη αγωνιστική πηγαίνει φιλοξενούμενος στην έδρα του Απόλλωνα Πόντου και κλείνει τις υποχρεώσεις στους ομίλους στην έδρα του Ηροδότου.

Αναλυτικά η κλήρωση των ομίλων έχει ως εξής:

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1ος όμιλος
Aτρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα
Ηρακλής
Θύελλα Καμαρίου

1η αγωνιστική
Aτρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου-Ηρακλής

2η αγωνιστική
Ηρακλής-Ατρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα-Θύελλα Καμαρίου

3η αγωνιστική
Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου-Ατρόμητος

2ος όμιλος
ΑΕΚ

Λαμία
Απόλλων Λάρισας
Βόλος

1η αγωνιστική
ΑΕΚ-Λαμία
Βόλος-Απόλλων Λάρισας

2η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας-ΑΕΚ
Λαμία-Βόλος

3η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας-Λαμία
Βόλος-ΑΕΚ

3ος όμιλος
Παναιτωλικός

Παναθηναϊκός
Κισσαμικός
Ιεράπετρα

1η αγωνιστική
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός
Ιεράπετρα-Κισσαμικός

2η αγωνιστική
Κισσαμικός-Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός-Ιεράπετρα

3η αγωνιστική
Κισσαμικός-Παναθηναϊκός
Ιεράπετρα-Παναιτωλικός

4ος όμιλος
ΠΑΟΚ

Άρης
Εργοτέλης
Αήττητος Σπάτων

1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ-Άρης
Αήττητος Σπάτων-Εργοτέλης

2η αγωνιστική
Εργοτέλης-ΠΑΟΚ
Άρης-Αήττητος Σπάτων

3η αγωνιστική
Εργοτέλης-Άρης
Αήττητος Σπάτων-ΠΑΟΚ

5ος όμιλος
Ολυμπιακός

Λεβαδειακός
Παναχαϊκή
Άρης Αβάτου

1η αγωνιστική
Ολυμπιακός-Λεβαδειακός
Άρης Αβάτου-Παναχαϊκή

2η αγωνιστική
Παναχαϊκή-Ολυμπιακός
Λεβαδειακός-Άρης Αβάτου

3η αγωνιστική
Παναχαϊκή-Λεβαδειακός
Άρης Αβάτου-Ολυμπιακός

6ος όμιλος
Αστέρας Τριπολης

Απόλλων Σμύρνης
Τρίκαλα
Απόλλων Παραλιμνίου

1η αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου-Τρίκαλα

2η αγωνιστική
Τρίκαλα-Αστέρας Τρίπολης
Απόλλων Σμύρνης-Απόλλων Παραλιμνίου

3η αγωνιστική
Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου-Αστέρας Τρίπολης

7ος όμιλος
Ξάνθη

ΟΦΗ
Κασσιόπη
Νίκη Βόλου

1η αγωνιστική
Ξάνθη-ΟΦΗ
Νίκη Βόλου-Κασσιόπη

2η αγωνιστική
Κασσιόπη-Ξάνθη
ΟΦΗ-Νίκη Βόλου

3η αγωνιστική
Κασσιόπη-ΟΦΗ
Νίκη Βόλου-Ξάνθη

8ος όμιλος
Πανιώνιος

Λάρισα
Απόλλων Πόντου
Ηρόδοτος

1η αγωνιστική
Πανιώνιος-Λάρισα
Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου

2η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου-Πανιώνιος
Λάρισα-Ηρόδοτος

3η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου-Λάρισα
Ηρόδοτος-Πανιώνιος

Αρέσει σε %d bloggers: