ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

Ήττα με 1-3 για την Κ17 από τον Ατρόμητο

0

Η Κ17 του Πανιωνίου έχασε για την 3η αγωνιστική εντός έδρας από τον Ατρόμητο με 1-3

Ο Ατρόμητος πήρε την δεύτερη εκτός έδρας νίκη του σήμερα και κέρδισε τον Πανιώνιο με 1-3. Η Κ17 του Πανιωνίου προηγήθηκε στο σκορ με τον Στέτσιο στο 21′ και την βρήκε μπροστά η λήξη του ημιχρόνου με 1-0.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο Ατρόμητος έκανε την ανατροπή μέσα σε έντεκα λεπτά. Στο 54ο λεπτό ο Μούτση ισοφάρισε το παιχνίδι και στο 71ο ο Τσαντίλα έδωσε προβάδισμα στην ομάδα του. Στο 76ο λεπτό ο Μούτση διπλασίασε τα γκολ που πέτυχε και έκανε το 1-3 όπου ήταν και το τελικό σκορ του αγώνα.

Ο Πανιώνιος μετά και την τρίτη αγωνιστική είναι τελευταίος στην βαθμολογία με κανέναν βαθμό. Την επόμενη αγωνιστική παίζει με τον Απόλλωνα Σμύρνης.

Ευχαριστήρια επιστολή Πανιωνίου για την αποδοχή του αιτήματος συμμετοχής στην Β’ Εθνική