Ισοπαλία με τον Ατρόμητο η Κ11 του Πανιώνιου για το πρωτάθλημα Attica (Pics)

Πλούσιο Σ/Κ για την Κ11 του Πανιωνίου, τόσο σε παιχνίδια, όσο και σε happening

Σε φιλικό αγώνα το Σάββατο, ηττήθηκε 3-1 από τον ΠΑΟ σε ένα παιχνίδι με μέτρια εμφάνιση και λίγες καλές στιγμές.
Το τέρμα του Πανιωνίου από τον αθλητή Σακκά Χρήστο.
Σήμερα Κυριακή στις 11:00πμ έγινε η φωτογράφιση του τμήματος στο γήπεδο του Ιστορικού και όλα τα παιδιά απόλαυσαν την όλη διαδικασία με μεγάλο ενθουσιασμό !!

Μεσημέρι στις 15:00 μμ ακολούθησε το ματς με τον ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟ για τα πλαίσια του πρωταθλήματος Attica.
Τελικό σκορ 1-1, ένας επιθετικός μονόλογος της Κ11 στο πρώτο ημίχρονο δεν άφησε περιθώρια αντίδρασης στον αντίπαλο.

Στο 2ο ημίχρονο τα πράγματα ισορρόπησαν, προηγήθηκε ο Πανιώνιος μετά από μία περιπετειώδη φάση στα καρέ του Ατρομήτου και αφού είχε προηγηθεί δοκάρι, με κοντινή κεφαλιά του Σακκά Χρήστου.
Λίγο πριν το τέλος του αγώνα έγινε η ισοφάριση.
Δυνατό παιχνίδι σε γενικές γραμμές με όμορφες φάσεις και δίκαιο αποτέλεσμα,
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για την προσπάθεια. !!

Οι αθλητές που συμμετείχαν στους αγώνες είναι: ΒΑΛΙΟΥΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,ΒΑΜΒΟΥΚΟΣ ΦΩΤΗΣ, ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΤΟΜΑΣ, ΕΠΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΜΑΡΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΜΟΥΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΝΑΛΙΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ, ΣΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ, ΦΥΝΤΑΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ, ΜΕΤΣΟΣ ΑΛΚΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ