Η κλήρωση της Pre League στο Βόλεϊ των γυναικών

Η κλήρωση της pre league των γυναικών βρήκε την ομάδα του Ιστορικού να παίζει τον πρώτο της αγώνα εκτός έδρας με τις ΑΟΝ Αμαζώνες

Πάμε να δούμε αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος:

1η αγωνιστική (12/13-10) – 12η αγωνιστική (18/19-1)

ΑΟ Λαμίας 2013-ΑΕΚ Αθηνών
ΦΟ Βριλησσίων    -ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟΝ Αμαζόνες-ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ Αιγάλεω-ΑΣΠ Κόρινθος
Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΓΣ Άρτεμις

2η αγωνιστική (26/27-10) – 13η αγωνιστική (25/26-1)
        
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΕΚ Αθηνών-ΦΟ Βριλησσίων
ΑΣ Μακεδόνες-ΑΟΝ Αμαζόνες
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΟ Αιγάλεω
ΑΣΠ Κόρινθος-Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΓΣ Άρτεμις-ΧΑΝΘ

3η αγωνιστική (26/27-10) – 14η αγωνιστική (1/2-2)
        
ΦΟ Βριλησσίων    -ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΑΟΝ Αμαζόνες-ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Αιγάλεω-ΑΣ Μακεδόνες
Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΓΣ Πανιώνιος
ΧΑΝΘ-ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟ Λαμίας 2013-ΑΓΣ Άρτεμις

4η αγωνιστική (2/3-11) – 15η αγωνιστική (8/9-2)
        
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΟ Λαμίας 2013-ΦΟ Βριλησσίων
ΑΕΚ Αθηνών-ΑΟ Αιγάλεω
ΑΣ Μακεδόνες-Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΓΣ Πανιώνιος-ΧΑΝΘ
ΑΓΣ Άρτεμις-ΑΣΠ Κόρινθος

5η αγωνιστική (2/3-11) – 16η αγωνιστική (15/16-2)
        
ΑΟ Αιγάλεω-ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΑΟΝ Αμαζόνες-ΑΟ Λαμίας 2013
Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΑΕΚ Αθηνών
ΧΑΝΘ-ΑΣ Μακεδόνες
ΑΣΠ Κόρινθος-ΓΣ Πανιώνιος
ΦΟ Βριλησσίων-ΑΓΣ Άρτεμις

6η αγωνιστική (16/17-11) – 17η αγωνιστική (22/23-2)
        
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΟ Λαμίας 2013-ΑΟ Αιγάλεω
ΦΟ Βριλησσίων-ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΕΚ Αθηνών-ΧΑΝΘ
ΑΣ Μακεδόνες-ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΓΣ Άρτεμις-ΓΣ Πανιώνιος

7η αγωνιστική (23/24-11) – 18η αγωνιστική (29-2/1-3)
        
ΧΑΝΘ-ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΟ Αιγάλεω-ΦΟ Βριλησσίων
ΑΣΠ Κόρινθος-ΑΕΚ Αθηνών
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟΝ Αμαζόνες-ΑΓΣ Άρτεμις

8η αγωνιστική (30-11/1-12) – 19η αγωνιστική (7/8-3)
        
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟ Λαμίας 2013-ΧΑΝΘ
ΦΟ Βριλησσίων-Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΟΝ Αμαζόνες-ΑΟ Αιγάλεω
ΑΕΚ Αθηνών-ΓΣ Πανιώνιος

9η αγωνιστική (7/8-12) – 20η αγωνιστική (14/15-3)

ΓΣ Πανιώνιος-ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΑΣΠ Κόρινθος-ΑΟ Λαμίας 2013
ΧΑΝΘ-ΦΟ Βριλησσίων
Ζηρίνειος ΑΟΝ-ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΣ Μακεδόνες-ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Αιγάλεω-ΑΓΣ Άρτεμις

10η αγωνιστκή (14/15-12) – 21η αγωνιστική (21/22-3)
        
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση-ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟ Λαμίας 2013-ΓΣ Πανιώνιος
ΦΟ Βριλησσίων    -ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟΝ Αμαζόνες-ΧΑΝΘ
ΑΟ Αιγάλεω-Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΓΣ Άρτεμις-ΑΕΚ Αθηνών

11η αγωνιστική (21/22-12) – 22η αγωνιστική (28/29-3)
        
ΑΕΚ Αθηνών-ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΑΣ Μακεδόνες-ΑΟ Λαμίας 2013
ΓΣ Πανιώνιος-ΦΟ Βριλησσίων
ΑΣΠ Κόρινθος-ΑΟΝ Αμαζόνες