Φιλική νίκη η Κ11 επί του Ολυμπιακού Αλίμου με 0-3 (Vid)

Super league Σουρωτή: Πανιώνιος vs Ατρόμητος σε αριθμούς
28 Οκτωβρίου 2018
Super League Σουρωτή Πανιώνιος vs Ατρόμητος (live streaming audio)

Η Κ11 του Πανιώνιου χθες είχε ένα φιλικό αγώνα με τον Ολυμπιακό Αλίμου και νίκησε εύκολα 0-3

Ρεπό αυτό το Σ\Κ από τις αγωνιστικές υποχρεώσεις του πρωταθλήματος Attica οι πάνθηρες της Κ11 του Πανιώνιου και ευκαιρία για ένα μικρό τεστ προετοιμασίας σε ένα φιλικό παιχνίδι με αντίπαλο τον Ολυμπιακό Αλίμου.
Τελικό σκορ 0 – 3 υπέρ του Ιστορικού σε ένα δυνατό παιχνίδι με όμορφα γκολ και φάσεις.

Στο πρώτο ημίχρονο σκόραραν με κοντινό πλασέ ο Σακκάς Χρήστος κάνοντας το 0-1. Με σουτ έξω από την περιοχή ο Βαλιουτής Αλέξανδρος κάνοντας το 0-2.

Πολλές ευκαιρίες, ένα δοκάρι και στο 2ο ημίχρονο 7 λεπτά πριν την λήξη, με σέντρα σουτ ο Βαλιουτής Αλέξανδρος έκανε το 0-3.

Οι αθλητές του Πανιώνιου που αγωνίστηκαν ήταν: ΒΑΛΙΟΥΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΒΑΜΒΟΥΚΟΣ ΦΩΤΗΣ, ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΤΟΜΑΣ, ΕΠΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΜΑΡΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΜΕΤΣΟΣ ΑΛΚΗΣ, ΜΟΥΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΝΑΛΙΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΣΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΦΥΝΤΑΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ, ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ.