ΑΚΑΔΗΜΙΕΣΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Εκτός έδρας νίκη για τον Πανιώνιο U17 με 1-2

0

Ο Πανιώνιος U17 κέρδισε με ανατροπή 1-2 τον Απόλλωνα U17 για το πρωτάθλημα της Super League U17 για την 4η αγωνιστική

Ο Απόλλωνας μπήκε δυνατά από τα πρώτα λεπτά του αγώνα στο παιχνίδι και μόλις στο 5ο λεπτό πέτυχε το γκολ. Στα επόμενα λεπτά η ομάδα του Απόλλωνα είχε και δοκάρι.

Ο Ιστορικός κατάφερε μετά το 20ο λεπτό να ισορροπήσει το παιχνίδι και ισοφάρισε στο 35ο λεπτό και στο 36ο λεπτό προηγήθηκε.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο Πανιώνιος είχε την κατοχή της μπάλας αλλά δεν μπόρεσε να πετύχει και άλλο γκολ.

Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής

Αποτελέσματα panionia-idea.gr

ΥΓ Κάποιος να ενημερώσει το site της SL και να τοποθετήσει και το logo του Πανιωνίου σε αυτό. Είναι ανεπίτρεπτο να συμμετάσχει η ομάδα στο πρωτάθλημα της SL και να μην έχει πληροφορίες και το logo της ομάδας.

1-0 έχασε στο Ρέντη ο Πανιώνιος από τον Ολυμπιακό Β’

”Δεν είμαι Αθηναίος, είμαι Νεοσμυρνιώτης, μη το ξεχνάτε”