ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Δεν τα κατάφερε την 1η αγωνιστική το Χάντμπολ απέναντι στα Βριλήσσια

0

Ο Πανιώνιος στο Χάντμπολ αντρών ξεκίνησε με ήττα απέναντι στα Βριλήσσια που είναι μια ομάδα υποψήφια για την άνοδο

Δυστυχώς η ομάδα μας δεν τα κατάφερε απέναντι στο φαβορί για την άνοδο ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ.

Ο Ιστορικός στο πρώτο του παιχνίδι για φέτος έπαιξε πολύ ωραίο Handball έως το 40′, όπου βρίσκοταν μπροστά στο σκορ με 20-18.

Αλλά ο ΕΣΝ Βριλησσίων με μια αντεπίθεση διαρκείας (5-16) στα τελευταία 20 λεπτά, επέβαλε το ρυθμό του και έφτασε στη νίκη.

Αφήνουμε πίσω το αποτέλεσμα και στεκόμαστε μόνο στα καλά σημεία του παιχνιδιού μας. Ο Ιστορικός έχει υποχρέωση να συνεχίσει ακόμα πιο δυνατά.

Τα πεντάλεπτα του αγώνα: 3-1, 6-3, 7-7, 10-11, 13-14, 15-17 ( ημίχρονο), 20-18, 20-21, 20-25, 21-29, 22-34, 25-37 (τελικό αποτέλεσμα)

Πανιώνιος – Τα παιδιά στην κερκίδα είναι η μόνη σου ελπίδα… (Vid)