ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Δεν μπόρεσαν να πάρουν τη νίκη τα παιδιά του Χάντμπολ σήμερα

0

Δεν τα κατάφερε το handball του Πανιωνίου σήμερα 18/10 απέναντι στην Δόξα Βύρωνα να πάρει τη νίκη

Την ήττα γνώρισε με 21-25 η ομάδα handball του Πανιωνίου σε ένα εντός έδρας παιχνίδι από την Δόξα Βύρωνα.

Ο Πανιώνιος δεν ξεκίνησε καλά στο πρώτο πεντάλεπτο και βρέθηκε πίσω στο σκορ προσπάθησε να αντιδράσει και στο ημίχρονο το παιχνίδι ήταν ισόπαλο 10-10.

Στο δεύτερο ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι στο 4ο πεντάλεπτο πήραν ένα προβάδισμα 4 γκολ και το κράτησαν μέχρι το τέλος του αγώνα.

Τα πεντάλεπτα: Α’ ημίχρονο 1-2, 3-2, 3-4, 5-5, 7-7, 10-10 Β’ ημίχρονο 13-13, 14-16, 17-18, 17-21, 17-23, 21-25.

Πανιώνιος: Κουταβάς, Κοντός 3, Ρεπούλιας, Νούλης, Ιωαννίδης, Τσαλαπάτης 1, Σκυφτός 4, Ντούρος 1, Γιατράκος 2, Σακκάς 2, Τσικριτσής 1, Δαφέρμος 1, Λάζαρης, Ζαφειράκος, Μιχελάκος 2, Κοντάκος 4.

Δόξα Βύρωνος: Παπαδιονυσίου 1, Μπούτος 6, Λάγιος, Καλαμάτας, Μωραϊτης, Αϊβάζης, Μαυρομμάτης, Τριανταφύλλου 1, Μπιτόπουλος 3, Λουκιδέλης 6, Γεωργίου, Μίχος, Πορτόγλης, Σημισάκης, Χατζηαλεξανδρής 6, Λάλας 2.

Πάνθηρες: “Νέα σελίδα από σήμερα…”